Massaažist

MIKS ma seda vajan?

Massaažiteraapia on üks vanimaid meditsiinivorme, mis leevendab stressi, valu ja lihaspingeid. Kui olete terve päeva ekraani ees või tegelete palju füüsilise tegevusega, on teil tõenäoliselt lihased pinges või vaevab lihasvalu. 

Kui lihaspingete eest ei hoolitseta, põhjustab see aeglaselt rohkem probleeme. Mõned levinumad lihaspingest tulenevad probleemid on: valud (pea või keha), väsimus, seljavalu ja halb keskendumine.

Meil on tooted ja teenused mis parandavad teie heaolu.

MASSAAŽ päevas

Võtke asjad enda kätte, kasutades meie tooteid ja teenuseid iga päev, et leevendada valusid ja vähendada stressi. 

Lõdvestuge, ravige ja rahustage oma pinges lihaseid, et saada kiiret leevendust stressirohketest päevadest ja ärevushäiretest põhjustatud valudest!

Peavalud, ishias, seljavalu, lihasevalu kaovad, lihastoonus paraneb.

SHIATSU massaaž? 

Shi = sõrm, atsu = surve = tugev ja efektiivne Shiatsu massaaž on pärit aasiast ja on oma olemuselt rahustav ja lõõgastav survemassaaž sõrmede, pöialde ja pihkude abil. Meie pakutavatest seadmetest osad imiteerivad ja kasutavad neid massaaživõtteid. 

MASSAAŽIPÜSTOL ja löökravi...

...parandab paindlikkust, liikumisulatust ja lihaste tööd, vähendab lihaste valulikkust, jäikust ja lühendab taastumisaega. Äratab lihased, stimuleerib vereringet. Sama tõhus kuid palju taskukohasem, kui pidevad külaskäigud massööri juurde. Võimalus taastada lihasjõud väga lühikese ajaga. Igale lihasgrupile kulub vaid minuteid. Jätkuvalt kasutades väheneb valulikkus ja pinge lihastes, paraneb liikuvus ja kehahoiak. Sobib asenduseks venitustele, vigastuste tekke tõenäosuse vähendamiseks. Püstoleid kasutavad lihaste lõdvestamiseks väga paljud sportlased, aga ka stressi, lihasvalu ja uneprobleemidega inimesed ning sundasendis töötajad, massöörid ja füsioterapeudid oma töös. Massaažipüstol aitab ka tselluliidi vastu, seadme surve aitab naha all siluda rasvarakke ning vabastada üleliigset vedelikkku, tulemuseks siledam nahk. Koos tervisliku toidu ja mõõduka trenniga võib massaaž teha imesid, kuid massaaži on üsna keeruline teha kätega, kui puudub vastav väljaõpe, seega on mõistlik kasutusele võtta seadmed, mis aitavad.

Parima kingituse oma vanematele, vanavanematele, elukaaslasele või lihtsalt väga armsale inimesele saate meilt!